Samosběr jahod v Petrkově u Havlíčkova Brodu

 Samosběr jahod

S ohledem na vývoj počasí se můžu otevírací doba měnit nebo může dojít k pozastavení samosběru z důvodu dozrávání jahod.

Sledujte prosím Vás informaci na webových stránkách, facebooku a informační tabuli u samosběru, případně volejte na 604 100 551.

Kudy na samosběr jahod:

https://mapy.cz/s/2M2XR

Časté otázky k samosběru jahod

Termín?

V závislosti na počasí a zralosti jahod spouštíme samosběr koncem května začátkem června. Samosběr trvá měsíc až měsíc a půl.

Plantáže jsou otevřeny zpravidla od 9:00 do 18:00 hodin v závislosti na počasí, počtu sběračů, stavu porostu apod.

Kde?

Petrkově u Havlíčkova Brodu. Přesnou polohu plantáží najdete https://mapy.cz/s/2M2XR

Informace?

Informace o samosběru najdete na našich webových stránkách, Facebooku  nebo se můžete informovat telefonicky na tel. +420 604 100 551.

Do čeho sbírat?

Jahody si sbíráte do vlastních přinesených nádob, které Vám při příchodu zvážíme. Případně máme na prodej košíky na jahody o obsahu cca 2 – 2,5 Kg.

Jaké je vhodné oblečení?

Toto je velmi individuální – na naše plantáže svítí sluníčko celý den, a proto je vhodné něco na hlavu včetně použití opalovacího krému s vyšším faktorem, po ránu nebo dešti určitě oceníte vyšší boty – gumáky a dlouhé nohavice.

Parkování?

Parkoviště je k dispozici na přilehlé travnaté ploše a to pro osobní automobily, motocykly, čtyřkolky, kola a elektro kola.

WC?

Ano, WC je pro návštěvníky plantáže k dispozici a to zdarma. Jedná se o TOI-TOI s možností umytí a dezinfekce rukou.

Při samosběru jahod, při pohybu na plantáži a na parkovišti je nutné dodržovat bezpečnostní pokyny pracovníků a dbát na svoji bezpečnost a bezpečnost ostatních sběračů.

Konzumace jahod je již zohledněna v ceně a je na vlastní riziko a nebezpečí. Nicméně našim návštěvníkům doporučujeme konzumovat jahody řádně omyté.


Copyright © 2021 Svitalka. All rights reserved

Coded by Adwell